Lezing motor–avonturier Sjaak Lucassen. Mis het niet!

Dinsdagavond 26 april geeft Sjaak Lucassen een lezing over zijn motor avonturen.

Sjaak Lucassen is een avonturier en fervent motorrijder die op ‘enigszins’ ongebruikelijke motoren de wereld verkent. Sjaak kiest niet voor de meer gebruikelijke all-roads, maar maakt voor zijn reizen gebruik van sportieve motoren, zoals de Honda Fireblade en de Yamaha R1. Sjaak kiest niet voor een rondje rond de kerk, maar heeft inmiddels de hele wereld gezien. Sjaak heeft de meest fantastische avonturen meegemaakt en kan hier geweldig over vertellen. Wij prijzen ons gelukkig dat hij dit op dinsdagavond in onze tent wil doen.

Sjaak-FotoSjaak kan geweldig vertellen en heeft een verhaal voor groot en klein, jong en oud. Ook als je niets met motoren hebt, zijn de verhalen en avonturen van Sjaak meer dan de moeite waard. Sjaak neemt ook zijn motor mee. Kijk voor de aardigheid eens op http://www.sjaaklucassen.nl

Geïnteresseerd? Mis dit niet !